Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 lutego 2013

Turniej brydżowy w Jastrzębiu. Sukces gospodarzy

Turniej brydżowy w Jastrzębiu. Sukces gospodarzy
fot. JKBS

W weekend odbył się w Jastrzębiu pierwszy od wielu lat duży turniej brydża. I miejsce zajęła para Jerzy Skwark i Jan Pustelnik Bielsko-Biała, II miejsce Marek Dusza i Agnieszka Pietrzyk z Jastrzębia, a III  Adam Pietrzak z Bytomia i Tadeusz Nędzi z Chorzowa.

Oprócz nagród za pierwsze trzy miejsca pojawiły się też nagrody dodatkowe. Michał Kaleta i Piotr Konarski  z BUKS MDK MOSM Bytom otrzymali nagrodę dla najlepszej pary juniorskiej. Ponadto Związki Zawodwe KADRA przy KWK "Jas-Mos" ufundowały statuetki dla najlepszej pary kobiecej, które przypadły Marii Morstyn i Krystynie Fudali oraz dla najlepszej pary seniorskiej, które otrzymali zawodnicy z trzeciego miejsca: Adam Pietrzak i Tadeusz Nedzi.

To pierwszy od wielu lat turniej ogranizowany na większą skalę w naszym mieście. Turniej był dwusesyjny i wzięły w nim udział 33 pary z całego śląska. Turniej był współfinansowany przez UM Jastrzębie-Zdrój.

Każdy uczestnik otrzymał gadżety promujące miasto ufundowane przez UM. Podczas przerwy między sesjami wyświetlony został film o mieście Jastrzębie-Zdrój. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niedługo turniej bokserski im. Tadeusza Wijasa Niedługo turniej bokserski im. Tadeusza Wijasa

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!