Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 lutego 2013

Rozbiórka wiaduktu: są zmiany w kursach autobusów

Rozbiórka wiaduktu: są zmiany w kursach autobusów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W związku z rozbiórką wiaduktu kolejowego do odwołania zamknięta została ul. Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kasztanową do skrzyżowania z ul. Ranoszka. Z tego powodu od 25 lutego zmieniły się trasy niektórych linii autobusów.

Linia 107

Od przystanku "KWK Moszczenica" autobusy kursują teraz ulicą Kasztanową, Wyzwolenia, Ranoszka, Komuny Paryskiej do przystanku "Moszczenica Sklep", dalej po stałej trasie. W kursach powrotnych odwrotnie, przystanek objazdowy "Moszczenica Sklep" zostanie usytuowany na ul. Komuny Paryskiej przed skrzyżowaniem z ul. kard. Wyszyńskiego, z obsługi linii 107 wyłączony zostanie przystanek "Moszczenica Skrzyżowanie".

Linia 108

Od przystanku "Moszczenica PRG" autobusy kursują ulicą Kasztanową, Wyzwolenia, Ranoszka do przystanku "Moszczenica Piaski". W kursach powrotnych odwrotnie, z obsługi linii 108 wyłączone zostaną przystanki "Moszczenica Sklep" i "Moszczenica Skrzyżowanie".

Linia 115

Od przystanku "Moszczenica PRG" ulicą Kasztanową, Wyzwolenia do przystanku "Moszczenica Boisko", dalej po starej trasie, a w kursach powrotnych - od przystanku "Wyzwolenia" ulicą Wyzwolenia, Kasztanową do przystanku "Moszczenica PRG", przystanek "Moszczenica Boisko" zostanie usytuowany na ul. Kasztanowej w kierunku przystanku "Moszczenica PRG". Z obsługi linii 115 wyłączone zostaną przystanki "Moszczenica Sklep" i "Moszczenica Skrzyżowanie".

Linia 132

Od przystanku "Moszczenica PRG" ulicą Kasztanową, Wyzwolenia, Ranoszka do przystanku "Moszczenica Skrzyżowanie", dalej po starej trasie. W kursach powrotnych odwrotnie, przystanek "Moszczenica Skrzyżowanie" zostanie usytuowany na ul. Ranoszka w okolicy skrzyżowania z ul. Armi Krajowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!