Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 lutego 2013

Kopalnia JSW wyróżniona za "Największy Postęp"

Kopalnia JSW wyróżniona za "Największy Postęp"
fot. JSW

Kopalnia Krupiński, należąca do Jastrzębskiej Spółki Węglowej otrzymała wyróżnienie w konkursie "Kopalnia Roku" w kategorii "Największy Postęp".

Na drugim miejscu w tej kategorii znalazły się zakłady Południowego Koncernu Węglowego - Sobieski i Janina. Na trzecim miejscu znalazła się kopalnia Jankowice.

Ogłoszenie wyników odbyło się tradycyjnie podczas trwania XXII Szkoły Eksploatacji Podziemnej w Krakowie. Jurorzy konkursu wzięli pod uwagę wskaźniki produkcyjno-techniczne ze szczególnym uwzględnieniem wydobycia i postępu drążenia wyrobisk chodnikowych.

Wyniki kopalni Krupiński w porównaniu z rokiem poprzednim są dużo wyższe. - Wydobycie netto wzrosło o ponad 28 procent, a roboty przygotowawcze o 29,5 procent. Do tego kopalnia może się pochwalić średnim kosztem wydobycia o 15 procent niższym niż w roku 2011 i poprawą wydajności pracy o 25 procent - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość28.02.2013 12:19

AIPEMIE DLA SZLACHTY POLECĄ A ZWYKŁY FIZYK NIE DOSTANIE NIC!!!EWENTUALNIE WNIOSEK ZA WCZEŚNIEJSZY WYJAZD