Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 lutego 2013

Policja szukała migających się od odbycia kary

Policja szukała migających się od odbycia kary
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek na terenie Jastrzębia-Zdroju policja prowadziła działania pod kryptonimem "Poszukiwany". W kręgu zainteresowania funkcjonariuszy znalazły się osoby, które próbują wymigać się od odbycia wymierzonej kary.

Akcja "Poszukiwany" prowadzona była od wczesnych godzin rannych. W działania te zaangażowani byli policjanci z wydziału kryminalnego, jak i policjanci z prewencji oraz drogówki.

Policjanci koncentrowali się oni przede wszystkim na tych, którzy chcą uniknąć spotkania z sędzią lub prokuratorem, bądź wymigać się od odbycia wymierzonej kary.

- W wyniku podjętych czynności, w ręce stróży prawa wpadło sześć osób, mających na swoim koncie m.in. przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, przywłaszczenia, czy jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Najwięcej, bo półtora roku do "odsiadki" ma 31-letni mieszkaniec Jastrzębia, skazany za dwa przestępstwa: znęcanie się psychiczne i fizyczne nad osobą najbliższą oraz uszkodzenie ciała - informuje policja.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Policjanci prowadzili także czynności poszukiwawcze za 16-letnim zaginionym, jednak nastolatek, po ponad dwóch tygodniach nieobecności, sam powrócił do miejsca zamieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
?27.02.2013 20:51

A kiedy przyjdzie pora na Donalda T.?