Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lutego 2013

Były trener GKS-u Jastrzębie w śpiączce

Były trener GKS-u Jastrzębie w śpiączce
fot. zaglebie.sosnowiec.pl

Jerzy Wyrobek, były trener GKS Jastrzębie walczy o życie w szpitalu. Po ciężkiej operacji zapadł w śpiączkę. Lekarze, jego stan zdrowia określają jako krytyczny.

63-letni trener związany był m.in. Ruchem Chorzów, Odrą Wodzisław, Zagłębiem Sosnowiec czy Pogonią Szczecin. Latem 2008 rozpoczął pracę z piłkarzami w Jastrzębiu. Udało mu się stworzyć silną drużynę. Jednak z uwagi na brak licencji, klub spadł do II ligi.

We wtorek w chorzowskim kościele odbyła się msza święta w intencji Jerzego Wyrobka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmarł Jerzy Wyrobek, były trener GKS Jastrzębie Zmarł Jerzy Wyrobek, były trener GKS Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mikołaj04.03.2013 13:03

Jastrzębie ; "nie przylizujcie sie "!!!. ...Jerzy Wyrobek był trenerem wielu Klubów minn.ostatnio ZAGŁĘBIA Sosnowiec ,wiec nie musicie być widoczni w Portalach "dzięki"J.Wyrobkowi. J.Wyrobek; WRÓĆ "DO ZDROWIA"JAK NAJSZYBCIEJ !.

GKSFan28.02.2013 21:59

Panie Jerzy jesteśmy z panem,oby pan szybko powrócił do zdrowia.

arti28.02.2013 11:02

Módlmy się i prośmy o zdrowie.