Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 marca 2013

W sobotę kolejny play-off. JKH zagra z Tychami

W sobotę kolejny play-off. JKH zagra z Tychami
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

2 marca o 18:00 na Jastorze odbędzie się kolejne spotkanie fazy play-off. Tym razem podopieczni Jirziego Reznara rywalizować będą z GKS-em Tychy. Transmisję ze spotkania będzie można oglądać tradycyjnie w naszym portalu.

Jastrzębski Klub Hokejowy pokusił się o zestawienia zawodników obu zespołów. Według statystyk wynika, że jastrzębianie będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bowiem skuteczność bramkarzy i zawodników jest bardzo zbliżona. Pełne zestawienie można znaleźć na stronie klubu.

Klub JKH GKS Jastrzębie wraz ze sponsorami przygotował nagrody dla kibiców, którzy regularnie uczęszczają na mecze hokeistów. Rozstrzygnięcie odbędzie się podczas ostatniego spotkania na Jastorze. Do wygrania są m.in. 7-dniowe wczasy w Riwierze Tureckiej oraz w Jastrzębiej Górze. Szczególy można znaleźć na oficjalnej stronie JKH.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jan02.03.2013 14:23

Wszyscy na hokej i jedziemy z dopingiem!!!Pomarańczowi kibice niech nie przychodzą,niech przygotują klaskacze i idą w niedzielę na swoich pupilków!!

Gość01.03.2013 22:26

Wygramy wygramy wygramy hey jastrzebie !