Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
2 marca 2013

GKS bez Setlaka. Przychodzi Łukasz Gad

GKS bez Setlaka. Przychodzi Łukasz Gad
fot. gksjastrzebie.com

Już wiadomo, że drużynę GKS-u 1962 Jastrzębie opuści Bartłomiej Setlak. Klub wzbogacił się za to o doświadczonego obrońcę - Łukasza Gada.

Bartłomiej Setlak nie zagra podczas rundy wiosennej. Były już piłkarz GKS-u przechodzi do pierwszoligowej Polonii Bytom. Setlak grał w jastrzębskim klubie od września 2010 i był jednym z najskuteczniejszych zawodników.

Nowy nabytek, Łukasz Gad, to były zawodnik Nadwiślan Góra. Zaufanie trenera Grzegorza Łukasika zdobył podczas meczów GKS-u z Nadwiślanem Góra.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
jasne, na kasę..02.03.2013 20:42

akurat polonia bytom to praktycznie bankrut, więc na kasę nie poszedł, a jest to jedynie szansa na grę w wyższej lidze. wystarczy się tylko trochę orientować..

nie gram02.03.2013 19:28

Jeśli ktoś poświęca się i trenuje to ja nie dziwię się że wybiera klub w którym mu więcej zapłacą. Janek gdybyś ty miał wybór pracować w firmie którą lubisz za pensję minimalną lub pracować w firmie robić to samo za dużo większe pieniądze to nie sądzę, że tkwiłbyś w tej marnej firmie. Utrzymując się z grania w piłkę też trzeba zjeść, mieć gdzie mieszkać utrzymać rodzinę. Więc skończcie gadanie że chłop poszedł na kasę.

Janek02.03.2013 12:11

Poszedł tylko za kasą bo grać to tam będzie rzadko.