Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
2 marca 2013

Damian Zawierucha wraca ze Szczyrku ze złotem

Damian Zawierucha wraca ze Szczyrku ze złotem Zobacz więcej zdjęć
fot. mh / jastrzebieonline.pl

2 marca w Szczyrku odbył się RMD Winter Run - bieg górski, który zapoczątkował zmagania biegaczy w Montrail Lidze Biegów Górskich 2013. W zawodach wzięli udział również jastrzębianie.

W biegu wystartowało 133 zawodników. Znakomicie spisał się zawodnik MOSiR Jastrzębie/RMD Montrail Team Damian Zawierucha, który zameldował się na szczycie Klimczoka jako pierwszy (38:21.5). Jastrzębianin pokonał 17-krotnego medalistę Mistrzostw Polski Daniela Wosika i tym samym objął prowadzenie w rozgrywkach Ligi Biegów Górskich.

Drugim jastrzębianinem był Dominik Ząbczyński (Mistrz Polski Masters 2012), który uplasował się na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej i 1. w kategorii M-40.

Kolejnym naszym zawodnikiem był Dariusz Serafin, który w tym biegu zajął 46. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty

Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę Trener GKS-u podpatrzy Bundesligę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!