Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 marca 2013

Złapany za pobicie okazał się być złodziejem

Złapany za pobicie okazał się być złodziejem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 19-latka, który podejrzany jest o włamania do altan działkowych. Straty jakie wyrządził wyniosły 5000 złotych. Jastrzębianin został zatrzymany za pobicie. Później przyznał się do kradzieży.

1 marca funkcjonariusze policji zatrzymali 19-latka oraz jego o pięć lat młodszą koleżankę, którzy pobili 15-latka. 

-  W toku przeprowadzonych czynności, wyszło na jaw, że nie są to jednak jedyne przestępstwa, jakie ma na swoim koncie zatrzymany. Okazało się bowiem, że 19-latek, który we wrześniu opuścił zakład karny, odpowiada także za usiłowania i włamania, do których doszło w okresie od października ubiegłego roku, do lutego - informuje policja.

Łupem jastrzębianina padało wszystko do się nadawało do sprzedaży. Łącznie wartość przedmiotów wyniosła 5000 złotych. 19-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

14-latka w trakcie pobicia przebywała na ucieczce z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Znaleziono u niej również dwa woreczki z marihuaną i amfetaminą. O losie nastolatki zadecyduje sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Marek04.03.2013 22:23

Dokładnie za nasze podatki będzie siedział... tacy ludzie powinni dostać kilof i do kamieniołomu w wiśle... i zarabiać na siebie i policjanta który go pilnuje...

Bongo04.03.2013 20:56

14 lat - pobicie - amfetamina - masakra...

Podatnik04.03.2013 18:40

Na przodek do kopalni ich! Nie dość że kradną to jeszcze będą w więzieniu nasze pieniądze kraść!

Wodnik04.03.2013 18:36

W pełni się z Tobą zgadzam Kacie.
Ale cóż poradzić...

Praca na swoje utrzymanie za kratami (choćby poprzez wytwarzanie prądu jazdą na rowerze) byłaby dla wszystkich pożyteczna. Też dla skazanego.

kat04.03.2013 17:12

I znów trafią do sanatorium na koszt podatnika (czyt.uczciwego człowieka). Czy nie powinno się to zmienić? Za wyrządzoną krzywdę, straty innych powinni ciężko pracować, a nie rzeźbić swoje mięśnie w więziennej siłowni, z darmowym wiktem i opierunkiem i z prawami, których porządny obywatel nie ma.