Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 marca 2013

Młodzi pływacy z H2O na zawodach w Berlinie

  • Młodzi pływacy z H2O na zawodach w Berlinie
  • Młodzi pływacy z H2O na zawodach w Berlinie
Więcej zdjęć:
fot. Grzegorz Mosoń

Od 1 do 3 marca w Berlinie odbywały się Międzynarodowe Zawody Pływackie Berlin 2013. Brali w nich udział trzech młodzi zawodnicy z klubu pływackiego H2O z Jastrzębia.

Do stolicy Niemiec przyjechało aż 1600 zawodników z 27 krajów. Jastrzębie reprezentowali Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń.

- Oprócz bagażu pełnego wrażeń, niezapomnianych przeżyć, nowych znajomości i wskazówek od najlepszych, jastrzębscy pływacy przywieźli poprawione czasy i wyróżnienia - informuje klub.

Jak zaznacza H2O, impreza była prestiżowa i stała na bardzo wysokim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość06.03.2013 20:24

No i aby tak dalej,Jastrzębie Jastrzębie!!!!!!!!!

kibic06.03.2013 15:47

Pan Krzysiu jest raczej od pływania w płetwach a ci chłopcy pływają bez. To trochę inna dyscyplina. Z tego co wiem to w Jastrzębiu mamy dwa prężnie działające kluby - H2O i Nautilus.

dawna uczennica06.03.2013 15:05

panie krzysiu gratulacje dla grupy i powodzenia na kolejnych zawodach