Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
6 marca 2013

Mężczyzna zasnął za kierownicą i wpadł do rowu

Mężczyzna zasnął za kierownicą i wpadł do rowu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

5 marca mieszkaniec powiatu pszczyńskiego jadąc ulicą Libowiec prawdopodobnie zasnął i wjechał do rowu. Trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

Zdarzenia miało miejsce wczoraj przed godziną 7:00. 35-letni kierowca skody zasnął za kierownicą po czym wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

- Mieszkający na terenie powiatu pszczyńskiego mężczyzna z ogólnymi stłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. 35-latek był trzeźwy. W wyniku zdarzenia nie ucierpiała żadna inna osoba - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!