Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
6 marca 2013

Mężczyzna zasnął za kierownicą i wpadł do rowu

Mężczyzna zasnął za kierownicą i wpadł do rowu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

5 marca mieszkaniec powiatu pszczyńskiego jadąc ulicą Libowiec prawdopodobnie zasnął i wjechał do rowu. Trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

Zdarzenia miało miejsce wczoraj przed godziną 7:00. 35-letni kierowca skody zasnął za kierownicą po czym wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

- Mieszkający na terenie powiatu pszczyńskiego mężczyzna z ogólnymi stłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. 35-latek był trzeźwy. W wyniku zdarzenia nie ucierpiała żadna inna osoba - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!