Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 marca 2013

Uwaga! Na drogach może się pojawić gołoledź

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie o możliwości marznących opadów deszczu. Na drogach może być bardzo ślisko.

Opady mają wystąpić dziś, 8 marca, do godziny 18:00. Prawdopodobieństwo ich wystąpienia wynosi 80%.

- Wystąpienie opadów marznących przewidywane jest najwcześniej w powiatach północnych, powoli strefa opadów marznących będzie przemieszczać się na południe subregionu - informuje biuro prognoz.

Najbliższy weekend w naszym regionie również zapowiada się mroźnie. Mogą pojawić się opadu deszczu ze śniegiem oraz temperatura bliska zeru.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Uwaga na gołoledź i gęste mgły Uwaga na gołoledź i gęste mgły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Szanowni Państwo!09.03.2013 9:13

Apeluję do władz o ustawienie znaku A-32 na odcinku ul. Podhalańskiej (od Skrzyżowania z Zieloną) do ulicy Cichej (na odcinku graniczącym z lasem). Wiele lat tamtędy jeżdżę i pojawia się ten sam problem; gołoledź na drodze.... Dziwię się, że jeszcze nikt tego nie zrobił, chociaż często przy moście zdarzają się stłuczki, nawet w dodatnich temperaturach powietrza....