Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
11 marca 2013

Jastrzębianie dołączyli do tańczących Harlem Shake

Jastrzębianie dołączyli do tańczących Harlem Shake
Kadr z filmiku

Modne w ostatnim czasie filmiki z tańcem "Harlem Shake" podbijają internet. Jastrzębianie postanowili stworzyć swoją wersję, którą nakręcili przed halą widowiskowo-sportową.

Swoje "Harlem Shake" stworzyli już uczniowie Zespołu Szkół nr 1, teraz powstał nieoficjalny filmik mieszkańców Jastrzębia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga Roku Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga Roku

ReZigiusz przekazał 112 tys. zł na szpital ReZigiusz przekazał 112 tys. zł na szpital

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Peace&yo16.03.2013 13:32

HATERS-.- Najłatwiej jest coś krytykować :) Nie dziwmy się, starsi w naszym wieku skakali na skakankach pod blokiem -.- Nasze dzieciaki za pare lat będą robić rzeczy które też nas będą dziwić. Zajebiiste jest to, że jastrzębianie potrafią się zintegrować i wspólnie zrobić to, czego efekty widać u góry :) FUCK HATERS -.-

--14.03.2013 15:45

Świetne :)

sessam512.03.2013 22:28

"...teraz powstał nieoficjalny filmik mieszkańców Jastrzębia." Mieszkańcy jastrzębia? To są moje wszystkie ziomki jakich znam =D

Pozdro dla Was :)

Lucienne12.03.2013 22:14

Zgadzam się z Marko, a co do reszty komentujących- mam wrażenie, że zazdrościcie albo młodości, albo po prostu tego że dzieciaki potrafią się dobrze bawić. Nikt mi nie wmówi, że kiedyś nikt nie robił żadnych śmiesznych akcji, bo były :) .
Oj, oj... Coraz częściej mam wrażenie, że Jastrzębie posiada największą ilość Polaczków-Cebulaczków w kraju. Nic tylko narzekać na rząd, kraj, to że młodzi robią wygłupy (póki jeszcze właśnie mogą korzystać z bycia dzieckiem) :) . Zastanawia mnie tylko czy Wy, o zepsuci ludzie, potraficie być szczęśliwi :) .

Marlow12.03.2013 22:00

Jak czytam te komentarze to widze jak by to jakieś mohery pisały. To jest młodzież. Musi się bawić. Jak widzicie w wygłupach coś durnego to powodzenia :)

Lubię Ogień12.03.2013 20:31

Co im wyszło ? Chałtura

Marko !12.03.2013 19:00

Widzę że te komentarze dosyć tępe -.-
Lepiej żeby młodzi siedzieli w domu przed komputerem ?
A może jarali i pili po klatkach ...
O TAK ! To świetny pomysł.
A według mnie o wiele lepszy żeby coś robili, a że akurat to im wyszło to się cieszę:)
Pozytywnie J*******

Pokaż wszystkie opinie (21)