Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
11 marca 2013

GKS 1962 przegrał z Przyszłością Rogów

GKS 1962 przegrał z Przyszłością Rogów
fot. sxc.hu

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozegrał na stadionie przy Harcerskiej mecz sparingowy z Przyszłością Rogów. Jastrzębianie przegrali 3:0.

Trener Grzegorz Łukasik miał ograniczone możliwości wpływu na grę. Miał bowiem do dyspozycji tylko czternastu zawodników. Do składu wrócili Adrian Kopacz i Kamil Jadach, zabrakło natomiast Łukasza Gada, Tomasza Musiała, Pawła Gryty oraz Piotra Pacholskiego.

GKS 1962 Jastrzębie - Przyszłość Rogów 0:3 (0:0)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kamil Duda, Tomasz Kocerba, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Adrian Kopacz, Kamil Gorzała, Damian Tront, Bartosz Hajczuk - Kamil Jadach, Patryk Dudziński. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Aleksander Szweda i Patryk Ułasewicz. Trener - Grzegorz Łukasik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość11.03.2013 21:44

mam kilka szalików GKSu, ale są tak wartościowe dla mnie, że nie sprzedam, ewentualnie mógłbym Ci podarować jakbym Cie dobrze znał

Stefan11.03.2013 20:37

Kupię szalik GKS-u!

Zawisza11.03.2013 19:45

Dajcie w końcu temu klubowi pieniądze a nie jak nie to dajcie sobie spokój bo grają tam jakieś dzieciaczki które kopią piłkę jak na boisku za blokiem. Co wy chcecie osiągnąć! Nie płacąc im?! Macie więcej długów niż talentu w trenowaniu chłopaczków!

Gość11.03.2013 12:41

Zmieńcie barwy na pomarańczowe i zaraz będą wyniki na miarę oczekiwań kibiców.