Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 marca 2013

Biegi na orientacje z okazji 50-lecia miasta

Biegi na orientacje z okazji 50-lecia miasta
fot. UKS ZSZ-Jedynka

W ostatnią niedzielę w Jastrzębiu odbył się 9. etap Śląskiej Zimowej Ligi biegów na orientacje. Organizatorem był klub UKS ZSZ-Jedynka działający przy Zespole Szkół Zawodowych przy 11 Listopada. Zawody rozgrywane były pod hasłem 50-lecia Jastrzębia-Zdroju.

Zawodnicy byli podzielenia na kategorie A, B, C i D. Biegacze z kategorii A i B pokonywali trasę na kilku różnych mapach, pozostali biegali w okolicy lasku przy szkole na ul. 11 Listopada.

Na starcie pojawiła się setka biegaczy z Polski i Czech, w tym 50 osób to mieszkańcy Jastrzębia. Szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

Biegali z mapami po Parku Zdrojowym Biegali z mapami po Parku Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!