Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 marca 2013

27 medali Nautilusa! W tym aż 14 złotych

27 medali Nautilusa! W tym aż 14 złotych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

9 marca w Bańskiej Bystrzycy odbyły się zawody Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu. W zawodach startowali zawodnicy klubu sportowego Nautilus z Jastrzębia. Łącznie zdobyli aż 27 medali.

Największym wydarzeniem było zdobycie złotego medal przez Amelię Pisarczyk, która pokonała dystans 50m BF z czasem 00:23,76 s i tym samym ustanowiła nowy rekord klubu. Do pobicia rekordu reprezentacyjnego zabrakło tylko 00:00,13 s!

W kategorii E0 do 9 lat z trzema złotymi medalami wrócił Filip Giba, a klubowy jego kolega Łukasz Majdak z trzema srebrnymi. Również 3 złote medale przywiozła Balbina Sikora startująca w tej samej kategorii.

W kategorii E 10-11 lat najlepiej wypadł Hubert Dyrszka, który zwyciężył na dystansie 200 m PP oraz zajął drugie miejsce na 100 m PP.

Sukcesy zanotowali również Bartłomiej Giba (brąz na 100 m PP), Zuzanna Rzepka (srebrno na 100 mm PP i rekord życiowy), Jakub Dyrszka (dwa złote medale), Sebastian Nalepka (brąz), Michał Witomski (brąz), Kamil Kern (srebro).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
dave14.03.2013 9:47

No! Mega gratulacje!