Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 marca 2013

Od rana policja wyłapuje nietrzeźwych kierowców

Od rana policja wyłapuje nietrzeźwych kierowców
fot. Łukasz Wilczyński / JastrzebieOnline.pl

Od 5:00 nad ranem na terenie Jastrzębia-Zdroju i całego województwa policjanci wyłapują pijanych kierowców. Akcja odbywa się pod kryptonimem "Trzeźwość".

- Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez wyeliminowanie z dróg tych, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po tzw. "kielichu". Działania skierowane są przeciwko pijanym użytkownikom dróg - informuje policja.

Patrole kontrolują stan trzeźwości, jednocześnie w kilku miejscach miasta. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ratataj11.03.2013 17:04

Ciekawe jaka jest nazwa tej akcji, jeśli jej kryptonim to "trzeźwość"...

Gość11.03.2013 12:29

W sobotę policjanci prowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Zatrzymano 9 nietrzeźwych kierujących, a wśród nich... pijaną kursantkę za kierownicą "elki".
Okazało się, że kursantka, siedząca za kierownicą toyoty yaris, jest nietrzeźwa. 30-letnia rybniczanka "wydmuchała" 0,7 promila. Jej instruktor był trzeźwy.

Prawdomowny11.03.2013 11:59

Mobilki mobilki jak tam drozka z Biedronki do Kauflanda?

driver11.03.2013 10:36

Najgorzej jest być wczorajszym. Myslisz, że wszystko oki, jedziesz i dmuchasz a tu niespodzianka...

Prosze o dodatnie tego 11.03.2013 10:01

Jak narazie w Jastrzębiu Czysto nigdzie nie stoją