Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 marca 2013

Dwa złota i srebro Koki na zawodach w Pile

Dwa złota i srebro Koki na zawodach w PileZdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W sobotę i niedziele odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych w judo, który rozgrywany był w Pile. Klub Judo Koka Jastrzębie zdobył dwa złote i jeden srebrny medal, co w klasyfikacji medalowej zdobyli pierwsze miejsce.

W wadze do 55 kg złoty medal zdobył Dominik Grzywacz, który wygrał swoje wszystkie walki eliminacyjne, a w walce finałowej pokonał Bartosza Karasia z TS Wisła Kraków.

Drugie miejsce w kategorii do 50 kg zajął Patryk Nowak, który w finale przegrał z zawodnikiem ze Słupska Tomaszem Błońskim.

Na pierwszy miejscu w kategorii do 81 kg uplasował się Ryszard Kubica, który wygrał wszystkie swoje walki.

W wadze do 60 kilogramów Dawid Zykubek znalazł się tuż za podium zajmując piąte miejsce, przegrywając walkę o brązowy medal z zawodnikiem z Gdańska Arturem Babińskim.

W zawodach startowali jeszcze Patrycja Górnik, Monika Karkonoszka (5 miejsce), Łukasz Ferenc, jednak nie zdołali się zakwalifikować do walk finałowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

"Ludzie w Polsce są dobrzy" "Ludzie w Polsce są dobrzy"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
aga12.03.2013 18:59

Brawo!!!!!!!!!!!!