Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 marca 2013

Kibice ZAKSY skazani za wybryki w Jastrzębiu

Kibice ZAKSY skazani za wybryki w JastrzębiuNa zdjęciu spokojna część kibiców z Kędzierzyna-Koźla
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Dwa tysiące grzywny oraz roczny zakaz wstępu na imprezy masowe - taki wyrok zapadł w sprawie dwóch agresywnych kibiców ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy byli pijani podczas meczu siatkówki i zakłócali porządek publiczny.

Do incydentu doszło podczas piątkowego meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. - W trakcie rozgrywanego w jastrzębskiej hali widowisko sportowej spotkania, dwaj pijani kibice kędzierzyńskiego zespołu, ze względu na niekorzystny wynik meczu, zakłócali pozostałym osobom porządek publiczny. Ponadto, znajdując się w innym sektorze, niż wskazany, wzbudzali agresję u innych kibiców, prowokując ich gestami i wulgarnymi krzykami - przypomina policja.

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla w wieku 35 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu. Starszy z nich miał w organizmie ponad dwa promile, młodszy nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie. Postępowanie w sprawie kibiców odbyło się w trybie przyspieszonym.

Decyzją sądu, obaj muszą uiścić grzywnę w wysokości po 2000 złotych. Dodatkowo, przez najbliższy rok kędzierzynianie mają zakaz wstępu na imprezy masowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
antyfan21.03.2013 20:37

Skra Bełchatów jest mistrzem

Pan InformatorPan Informator15.03.2013 11:02

Takie informacje przekazała nam policja. Proszę wskazać, które informacje są według Pana nie prawdziwe - najlepiej na kontakt@jastrzebieonline.pl

ketjow7515.03.2013 10:59

Panie redaktorze, szkoda że ani słowem nie napisał Pan na temat wcześniejszych zajść z udziałem debili z Master ochrony. Wszystkie późniejsze wydarzenia były skutkiem całkowitego braku profesjonalizmu ekipy ochroniarskiej. Mam wrażenie że nienawiśc do K-K niektórzy z nich wyssali z mlekiem matki. Ponadto fakty które Pan zamiesił w powyższym artykule są nieprawdziwe. Nie chcę nazywać Pana kłamcą, ponieważ domyślam się że takie informację przekazała Policja, której działania zostały odpowiednio ocenione przez sąd

mk14.03.2013 22:44

za duża. Co byście chcieli - szafot?

Marek14.03.2013 11:37

Zgadzam się za mała kara

Jerzy13.03.2013 22:20

Kara za mała.

Torgh12.03.2013 19:36

Zakazy halowe, no j****...

Pokaż wszystkie opinie (18)