Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 marca 2013

Jastrzębie na targach nieruchomości w Cannes

  • Jastrzębie na targach nieruchomości w Cannes
  • Jastrzębie na targach nieruchomości w Cannes
  • Jastrzębie na targach nieruchomości w Cannes
Więcej zdjęć:
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój bierze udział w targach nieruchomości MIPIM Cannes we Francji. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 1800 wystawców z 80 krajów.

Targi w Cannes są jednymi z największych targów nieruchomości w Europie. Miasta prezentują swoje walory w Centrum Wystawienniczym Palais des Festivals. Przewiduje się, że targi odwiedzi około 20 000 zwiedzających.

Nasze miasto promuje cztery tereny inwestycyjne znajdujące się w obrębie miasta. Targi rozpoczęły się we wtorek 12 marca i potrwają do piątku. Stanowisko Jastrzębia-Zdroju obsługuje osobiście m.in. prezydent Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Reprezentacja Francji pokonana w karnych Reprezentacja Francji pokonana w karnych

Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
polityk13.03.2013 22:51

Trzeba by było wyremontować deptak na rynku i zlikwidować trochę miejsc pracy dla młodych, bo już z innych krajów jak na wczasy przyjeżdżają to kradną :( Przydałby się za to nowy skwer wypoczynkowy za 900 tys i otwarcie nowego lotniska bo te stare już nie wyrabia z tą ilością przylatujących

zzz13.03.2013 22:15

Teraz na pewno jakiś producent luksusowych jachtów zbuduje u nas fabrykę. W końcu do morza i Czech mamy blisko. Ewentualnie jakieś studio filmowe powstanie. Super, naprawdę, nawet sam prezydent się pofatygował do Cannes. Cóż za poświęcenie....

???13.03.2013 19:44

Kto wie, może dzięki temu kolejna Biedronka powstanie?

edek13.03.2013 17:21

I bardzo dobrze że Prezydent promuje miasto. Świetna robota. A tępi zaściankowi internauci niej dalej myślą po wioskowemu.

the13.03.2013 14:29

Która to już wycieczka darmozjadów z UM do Cannes , a na terenach inwestycyjnych jedyne co wyrosło to chaszcze. Bawcie się tak dalej .

Gość13.03.2013 12:12

Chcą sprzedać urzędników z UM, bo to jedyne nieruchomości w mieście?