Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
13 marca 2013

Bracia wylądowali w areszcie. Musieli wytrzeźwieć

Bracia wylądowali w areszcie. Musieli wytrzeźwieć
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend policjanci interweniowali w jednym z bloków na ulicy Śląskiej, gdzie na klatce schodowej doszło do głośnej awantury.

Sprawcami okazali się dwaj bracia, którzy najpierw wspólnie spożywali alkohol, a następnie zaczęli szarpać się między sobą na klatce.

- Kiedy funkcjonariusze rozdzielili awanturników i doprowadzali do wytrzeźwienia 35-latka, straszy z braci, chcąc odbić go z rąk policjantów, rzucił się na nich. W rezultacie obaj trafili do policyjnego aresztu, który opuścili dopiero po wytrzeźwieniu - opisuje zdarzenie policja. 

Badanie stanu trzeźwości wykazało u 35-latka ponad dwa i pół promila, jego starszy o dwa lata brat odmówił poddania się badaniu alkomatem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość 114.03.2013 14:35

Od razu do KMP co ty "???" opowiadasz. Jeżeli nie zgłosisz lub jak kto woli nie zakablujesz to spodziewaj się tego ze handel będzie dalej na ulicy.

???13.03.2013 16:48

i po co kablujesz, co ci do tego? Spodziewaj się teraz wezwania na komendę w charakterze świadka, widać nudzi ci się to sobie połazisz do komendy i do sądów ew....

do gość 113.03.2013 16:36

wszyscy wiedzą, że Rudy lub jak kto woli"keczup" handluje na wielkopolskiej.

Gość 113.03.2013 14:00

A może byś powiedział ko handluje na tej Wielkopolskiej a nie tylko narzekasz.

Gość13.03.2013 12:11

A handelek narkotykami na Wielkopolskiej rozwija się.

cukero13.03.2013 11:18

znowu nagonka na alkoholików, a ćpuny chodzą sobie bezkarnie. I jak tu chlapnąć w spokoju?