Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 marca 2013

Już za tydzień festiwal "Wesołe strofy" w kinie

20 marca w kinie "Centrum" odbędzie się Festiwalu Poezji Dziecięcej "Wesołe Strofy". Festiwal jest imprezą cykliczną organizowaną już po raz dziewiąty.

W tym roku impreza jest szczególnie ważna, że względu na obchody Roku Osób Niepełnosprawnych. Podczas festiwalu dzieci niepełnosprawne będą prezentowały wiersze związane z tematyką ekologiczną. Każdy zespół ze szkół specjalnych i integracyjnych z województwa śląskiego będzie prezentował swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i inne. Festiwal rozpocznie się o godzinie 10:00.

Patronat nad obchodami Roku Osób Niepełnosprawnych objął Śląski Kurator Oświaty, włączając się we wszystkie nasze inicjatywy. Również Minister Edukacji Narodowej i Rzecznik Praw Dziecka poparli nasze przedsięwzięcia, kierując ciepłe słowa do dzieci i uczestników festiwalu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

V Festiwal Piosenki Angielskiej V Festiwal Piosenki Angielskiej

Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!