Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 marca 2013

Uczczą wyzwolenie Jastrzębia. To już 68. rocznica

Uczczą wyzwolenie Jastrzębia. To już 68. rocznica
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

26 marca pod pomnikiem poległych żołnierzy przy ul. Bożej Góry Prawej odbędzie się uroczystość upamiętniająca 68. rocznicę wyzwolenia Jastrzębia-Zdroju spod okupacji hitlerowskiej.

Jak co roku, w tym miejscu pod symboliczną tablicą obrońców września oraz na mogile poległych żołnierzy w 1945 roku, delegacje przedstawicieli miasta, związków kombatanckich, służb mundurowych i szkół złożą hołd żołnierzom.

Obchody rozpoczną się o godzinie 10:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Obchody 68. rocznicy wyzwolenia Jastrzębia-Zdroju Obchody 68. rocznicy wyzwolenia Jastrzębia-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
JASTRZĘBIANIN26.03.2013 23:35

Jakie wyzwolenie z okupacji niemieckiej pod stalinowską wstydu nie macie i nie wiecie co Stalin i jego czerwona hołota robiła z prawdziwymi Polakami po 2 wojnie ten pomnik powinien być zlikwidowany i te obchody tez hanbą jest udział w tych obchodach!!!