Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 marca 2013

Włamali się do podstawówki. Krótko cieszyli się łupem

Włamali się do podstawówki. Krótko cieszyli się łupem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z 12 na 13 marca trzech mężczyzn włamało się do jednej ze szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju. Czujna mieszkanka zareagowała i zadzwoniła na policję.

Do zdarzenia doszło w nocy w szkole podstawowej na osiedlu Pionierów. Trójka mężczyzn włamała się do szkolnej piwnicy i ukradła przedmioty warte łącznie 2 tysiące złotych.

Anonimowa mieszkanka naszego miasta widząc mężczyzn powiadomiła o tym policję, która po krótkim czasie namierzyła sprawców.

- Zatrzymani to trzej jastrzębianie w wieku 18, 23 i 30 lat. Skradzione łupy ukryli w garażu, którego użytkownikiem okazał się jeden z zatrzymanych. Odzyskane przedmioty przekazano już właścicielom. W toku przeprowadzonych czynności wyszło na jaw, że najmłodszy z mężczyzn odpowiada dodatkowo za zniszczenie kilku kamer monitoringu klatek schodowych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mężczyznom grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
WLKP17.03.2013 16:16

Z FARTEM !

Jerzy16.03.2013 17:26

Złodzieje powinni zwracać wszystkie koszty poniesione przez okradzionego włącznie ze zdenerwowaniem, straconym czasem, kosztem zabezpieczenia o co tam jeszcze poszkodowany zgłosi. Złodziejstwo nie może się opłacać. Wsadzanie do więzienia nic nie da. Natomiast rekwirowanie wszystkiego co jest własnością złodzieja łącznie z ubraniami, które można sprzedać będzie dobrą lekcją nieopłacalności bycia złodziejem.
Wpisywanie politycznych uwag jest ogromną głupotą komentujących.

hejka16.03.2013 13:09

Oczywiscie, ze popieramy złodziejstwo, czyli Platformę Obywatelską, bo jesteśmy wtedy młodzi, wykształcewni, z dużych miast.

ygzak16.03.2013 10:34

Popieracie złodziejstwo? Wy chyba chorzy jestescie... Zeby wam tak cos kiedys ukradli.

slk16.03.2013 10:11

oby z fartem chłopaki !!

XXXX16.03.2013 10:09

***** tą społeczniare tak samo jak psy ! oby z fartem chłopaki !

szkoda15.03.2013 21:49

Chcieli być jak Platforma - nakraść ile wlezie, ale niestety, nie mieli wśród kolegów Mira, Zbycha, Donka, Muchy....