Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
16 marca 2013

Pijana babcia opiekowała się 4-letnią wnuczką

Pijana babcia opiekowała się 4-letnią wnuczką
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony czwartek policjanci zatrzymali pijaną kobietę, która sprawowała opiekę nad swoją 4-letnią wnuczką. Babcia miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

O pijanej kobiecie poinformowała policję pracownica jednej z bibliotek. Zauważyła ona, że babcia która opiekuje się 4-letnią dziewczynką jest kompletnie pijana. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zbadali 45-latkę pod kątem zawartości alkoholu. 

- Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej blisko trzy promile. Dziecko zostało przekazane pod opiekę pradziadkowi, natomiast nieodpowiedzialna babcia trafiła do policyjnego aresztu - informuje jastrzębska policja.

Jastrzębianka mogła narazić swoją wnuczkę na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub nawet życia i grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Matka17.03.2013 11:10

Niekiedy się zdarza że się wypije jedno piwko czy tam kieliszka u sąsiadki no ale żeby mieć ponad 3 promile to ja nie wiem ile ona tego wypiła....Chyba z litra na głowę,patologia nic więcej...

Gość17.03.2013 9:37

najważniejsze,że dziecku nic się nie stało,podziękować należy Pani z biblioteki.Swoją drogą takie sytuacje są na każdym rogu,tylko mało kto reaguje

Janek17.03.2013 7:25

I zapewne rodzice gdy zostawiali córkę z babcią to niby nie wiedzieli że babcia lubi sobie"golnąć"...

hehe16.03.2013 22:09

Zbuwersowana dzieci jeszcze nie ma, planuje najpierw skończyć socjologię tudzież psychologię, potem zrobic karierę na kasie w Biedronce, a dopiero potem ewentualnie dziecko, tak po 45 roku życia, nie wcześniej.

jes16.03.2013 22:07

Babcia Polka, medal dać. Dziećmi się opiekuje, akcyzę płąci, wzór!

m.16.03.2013 19:39

ocenianie ludzi po wieku ??? gratuluje ciekawe kiedy ZBULWERSOWANA zrobiła sobie dziecko? jaki jest odpowiedni wiek na posiadanie dzieci???? 20 latki są za głupie na własne dzieci ?? nie oceniajmy ludzi po wieku!!!!!

Gość16.03.2013 19:17

do zbulwersowana...
tzn patologią jest co pijana babcia czy ich wiek?czyli te starsze,bardziej doświadczone dobrze wychowują swoje dzieci?nie rozśmieszaj mnie,nie bronię babki,ale jak to łatwo nazwać kogoś patologicznym ze względu na wiek,stan konta,zawód,wygląd,ludzie!!!

Pokaż wszystkie opinie (9)