Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
18 marca 2013

Złoty Jastrząbek znowu w rękach Łosiaka

Złoty Jastrząbek znowu w rękach Łosiaka
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

15 marca w jastrzębskim kinie odbyła się gala "Złotego Jastrząbka". Już trzeci raz z rzędu trafił on do rąk siatkarza plażowego, Bartosza Łosiaka.

"Złoty Jastrząbek" to coroczne święto jastrzębskich sportowców. Najlepsi zawodnicy otrzymują wyróżnienia i nagrody.

- Jest początek roku, mamy jeszcze wiele otwartych szans na wiele sukcesów i to sukcesów bardzo znaczących. Tego chciałbym wam wszystkim życzyć w ciągu tego i następnego roku. Żebyście budowali potęgę sportu w Jastrzębiu - powiedział podczas gali wiceprezydent Krzysztof Baradziej.

Tak jak dwa lata i rok wcześniej, "Złoty Jastrząbek" trafił do Bartosza Łosiaka. Siatkarz plażowy w ubiegłym roku zdobył mistrzostwo świata w siatkówce plażowej do lat 21, a także drugie miejsce podczas Mistrzostw Europy do lat 23 oraz złoty medal w turnieju CEV Satelite Umag.

W przerwach między nagradzaniem sportowców na scenie wystąpiło trio ETC. Artystki znane z programu "Mam talent" wykonały akrobacje. Na koniec wystąpił również kabaret Koń Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Jastrzębskie zakłady wodociągowe sfinansują sport? Jastrzębskie zakłady wodociągowe sfinansują sport?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
złoty jarząbek19.03.2013 19:54

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam laureat....

do olgi19.03.2013 17:11

tak się składa że znam całą sytuację. Bartek trenował w jastrzębskim węglu, lecz klub na niego stawiał, więc sam postanowił spróbować swoich sił w plażówce. widzę, że siatkofani dostają gula, bo ich gwiazdorzy już kolejny rok z rzędu żadnego osiągnięcia na rodzimym podwórku nie zdobyli. dlaczego mamy nagradzać gościa, który gra w jastrzębskim za grubą kasę, nie zna nawet tego miasta,ani kibiców, bo po prostu nie mieszkają w jastrzębiu, tylko w okolicznych miastach typu żory czy nawet katowice.

Olga M.19.03.2013 9:55

Tak w kwesti formalnej siatkówka plażowa to inna dyscyplina niż siatkówka halowa. W jednej gra sie w szesciu na hali, w drugiej we dwóch na piasku.Z tego co się orientuję to w siatkówce plażowej nie rozgrywek klubowych. A w jastrzębiu żaden klub nie prowadzi sekcji plażówki bo i po co skoro nie ma rozgrywek klubowych. W takim razie jak to jest,że zawodnik reprezentujący barwy klubu łodzkiego dostaje nagrody w Jastrzębiu Zdroju. Czy w łodzi też dostał nagrode? Co na to Hajduczek, Radzewicz, Laszkiewicz i inni . O co w tym wszystkim chodzi?

do Stanisława 19.03.2013 8:44

odszedł bo Jastrzębski węgiel na niego nie stawiał, tak jak nigdy na swoich wychowanków nie stawiają. powiedz mi ile wychowanków przez te wszystkie lata grało w drużynie seniorów?

Stanisław Trąba18.03.2013 22:23

Człowiek stad od 5 lat reprezentuje barwy SMS Łódź, to o czym ty człowieku piszesz. A co z Michałem Łasko medalista olimpijskim z Londynu.

do mieszkańca i do gości18.03.2013 21:02

kogo wy chcecie nagradzać jak nie człowieka stąd? swojego człowieka? Może siatkarzy co grają za pieniądze, bez przywiązania do barw klubowych, którzy są niedostępni dla kibiców. a może chcecie dawać nagrody dla młodych siatkarzy z akademii talentów, gdzie zdecydowana większość chłopaków jest z Piły. Zamiast wspierać i promować swoich zawodników promuje się osoby, które z tym miastem mają niewiele wspólnego. Także jeszcze raz gratulacje dla Bartka Łosiaka, wygrywać wszystko na świecie to jest niesamowity wyczyn.

blok18.03.2013 20:10

Gratulacje ! Tak trzymać ! Sukcesów Życzę więcej :)

Pokaż wszystkie opinie (10)