Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 marca 2013

Złoty Jastrząbek znowu w rękach Łosiaka

Złoty Jastrząbek znowu w rękach Łosiaka
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

15 marca w jastrzębskim kinie odbyła się gala "Złotego Jastrząbka". Już trzeci raz z rzędu trafił on do rąk siatkarza plażowego, Bartosza Łosiaka.

"Złoty Jastrząbek" to coroczne święto jastrzębskich sportowców. Najlepsi zawodnicy otrzymują wyróżnienia i nagrody.

- Jest początek roku, mamy jeszcze wiele otwartych szans na wiele sukcesów i to sukcesów bardzo znaczących. Tego chciałbym wam wszystkim życzyć w ciągu tego i następnego roku. Żebyście budowali potęgę sportu w Jastrzębiu - powiedział podczas gali wiceprezydent Krzysztof Baradziej.

Tak jak dwa lata i rok wcześniej, "Złoty Jastrząbek" trafił do Bartosza Łosiaka. Siatkarz plażowy w ubiegłym roku zdobył mistrzostwo świata w siatkówce plażowej do lat 21, a także drugie miejsce podczas Mistrzostw Europy do lat 23 oraz złoty medal w turnieju CEV Satelite Umag.

W przerwach między nagradzaniem sportowców na scenie wystąpiło trio ETC. Artystki znane z programu "Mam talent" wykonały akrobacje. Na koniec wystąpił również kabaret Koń Polski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
złoty jarząbek19.03.2013 19:54

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam laureat....

do olgi19.03.2013 17:11

tak się składa że znam całą sytuację. Bartek trenował w jastrzębskim węglu, lecz klub na niego stawiał, więc sam postanowił spróbować swoich sił w plażówce. widzę, że siatkofani dostają gula, bo ich gwiazdorzy już kolejny rok z rzędu żadnego osiągnięcia na rodzimym podwórku nie zdobyli. dlaczego mamy nagradzać gościa, który gra w jastrzębskim za grubą kasę, nie zna nawet tego miasta,ani kibiców, bo po prostu nie mieszkają w jastrzębiu, tylko w okolicznych miastach typu żory czy nawet katowice.

Olga M.19.03.2013 9:55

Tak w kwesti formalnej siatkówka plażowa to inna dyscyplina niż siatkówka halowa. W jednej gra sie w szesciu na hali, w drugiej we dwóch na piasku.Z tego co się orientuję to w siatkówce plażowej nie rozgrywek klubowych. A w jastrzębiu żaden klub nie prowadzi sekcji plażówki bo i po co skoro nie ma rozgrywek klubowych. W takim razie jak to jest,że zawodnik reprezentujący barwy klubu łodzkiego dostaje nagrody w Jastrzębiu Zdroju. Czy w łodzi też dostał nagrode? Co na to Hajduczek, Radzewicz, Laszkiewicz i inni . O co w tym wszystkim chodzi?

do Stanisława 19.03.2013 8:44

odszedł bo Jastrzębski węgiel na niego nie stawiał, tak jak nigdy na swoich wychowanków nie stawiają. powiedz mi ile wychowanków przez te wszystkie lata grało w drużynie seniorów?

Stanisław Trąba18.03.2013 22:23

Człowiek stad od 5 lat reprezentuje barwy SMS Łódź, to o czym ty człowieku piszesz. A co z Michałem Łasko medalista olimpijskim z Londynu.

do mieszkańca i do gości18.03.2013 21:02

kogo wy chcecie nagradzać jak nie człowieka stąd? swojego człowieka? Może siatkarzy co grają za pieniądze, bez przywiązania do barw klubowych, którzy są niedostępni dla kibiców. a może chcecie dawać nagrody dla młodych siatkarzy z akademii talentów, gdzie zdecydowana większość chłopaków jest z Piły. Zamiast wspierać i promować swoich zawodników promuje się osoby, które z tym miastem mają niewiele wspólnego. Także jeszcze raz gratulacje dla Bartka Łosiaka, wygrywać wszystko na świecie to jest niesamowity wyczyn.

blok18.03.2013 20:10

Gratulacje ! Tak trzymać ! Sukcesów Życzę więcej :)

Pokaż wszystkie opinie (10)