Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 marca 2013

Odbył się III Matematyczny Maraton Maturzystów

13 marca w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego odbył się III Miejski Matematyczny Maraton Maturzystów.

W maratonie wzięło udział 9 drużyn reprezentujących licea i technika naszego miasta ze szkół: ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, ZS nr 5, ZS nr 6, ZSMS, ZSSS.

Zwycięzcę konkursu i zdobywcę pucharu Prezydenta Miasta poznamy 5 kwietnia podczas finału X Miejskiego Konkursu Matematycznego.

Maraton maturzystów sprawdzał wiadomości i umiejętności określone w standardach wymagań egzaminacyjnych w zakresie podstawowym. Uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte wielokrotnego wyboru oraz zadania otwarte krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. Razem mieli do rozwiązania 180 zdań w ciągu 4 godzin.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!