Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 marca 2013

Gałuszka nie jest już wiceprzewodniczącym RM

Gałuszka nie jest już wiceprzewodniczącym RM
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Damian Gałuszka zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta. Decyzja była wynikiem odejścia z klubu radnych Platformy Obywatelskiej.

Damian Gałuszka decyzję podjął ponieważ radni PO cofnęli poparcie dla jego osoby na stanowisku wiceprzewodniczącego. Spowodowane to było jego odejściem z klubu radnych, a także partii Platformy Obywatelskiej.

Niepisaną umową na początku kadencji rady miasta była zasada posiadania przez każdy klub radnych swojego przedstawiciela w prezydium rady. Teraz kandydatem PO na wiceprzewodniczącego jest aktualny przewodniczący klubu radnych, Roman Foksowicz.

Aktualnie Damian Gałuszka oraz Piotr Włodarek, którzy razem opuścili klub PO, zasiadają w ławach Wspólnoty Samorządowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość21.03.2013 22:43

SUPER DECYZJZ ale jednoczezje szkoda trwanie w ciągłej opozycji to tragedja obecnnej OPOZYCJI

pełowiec20.03.2013 10:24

Zachował się honorowo a nie "wspólnotowo