Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
BS Kredyt bez gwiazdek
7 sierpnia 2010

W poniedziałek rusza powszechny spis rolny

W poniedziałek rusza powszechny spis rolny

Już 9 sierpnia rozpoczyna się Powszechny Spis Rolny 2010. Do domów rolników zapukają rachmistrzowie, którzy będą weryfikować dane o gospodarstwach. Przeczytaj jak będzie wyglądała ich praca.

- Odwiedzą wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych celem zweryfikowania danych o gospodarstwie oraz wręczą ulotki i materiały informacyjno - promocyjne . Rachmistrz spisowy posługiwać się w swojej pracy będzie identyfikatorem zawierającym zdjęcie, imię i nazwisko oraz pieczęć Urzędu Statystycznego. Identyfikator podpisany jest przez Dyrektora Urzędu Statystycznego - informują jastrzębskie władze.

Podczas wykonywania swojej pracy rachmistrz jest funkcjonariuszem publicznym. - W związku z powyższym zwracam się z apelem do wszystkich rolników z terenu Jastrzębia Zdroju o przychylne przyjmowanie rachmistrzów oraz o udzielanie niezbędnych odpowiedzi - prosi zastępca Gminnego Komisarza Spisowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie daj się oszukać fałszywemu rachmistrzowi Nie daj się oszukać fałszywemu rachmistrzowi

Mieszkańcy mogą spisać się w Masnówce Mieszkańcy mogą spisać się w Masnówce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!