Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 marca 2013

Jastrzębianie poza podium w Warszawie

Jastrzębianie poza podium w Warszawie
fot. Rafał Hetman / jastrzebieonline.pl

Damian Zawierucha z KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój uplasował się na 18. miejscu w kategorii open w 8. Półmaratonie Warszawskim. Dagmara Dziuk w kategorii kobiet zajęła 31. miejsce.

24 marca odbył się ósmy Półmaraton Warszawski. W biegu wzięło udział blisko 10 tysięcy zawodników. Na podium nie znalazł się żaden Polak. Zawody wygrał Martin Mukele z Kenii.

Jastrzębianin, Damian Zawierucha znalazł się na 18. miejscu w kategorii open mężczyzn, natomiast w swojej kategorii wiekowej zajął 8. miejsce. Ponad 21-kilometrową trasę przebiegł w czasie 1:10:11.

Dagmara Dziuka, trenująca na co dzień w Klubie Biegacza MOSiR dobiegła na metę 31. wśród kobiet (czas 1:30:05). W swojej kategorii K20 zajęła 17. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!