Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
25 marca 2013

Niedługo rozpoczną się remonty ulic. Zobacz gdzie

Niedługo rozpoczną się remonty ulic. Zobacz gdzie
fot. UM Jastrzębie

Prac remontowych na swoich ulicach spodziewać się mogą mieszkańcy ulic Żeromskiego, Konopnickiej, Długosza a także Ranoszka. Przetarg na roboty został już ogłoszony.

Największy remont czeka ulicę Żeromskiego, gdzie prace odbędą się na długości blisko pół kilometra. Remonty będą miały miejsce również na ulicy Ranoszka, Długosza i Konopnickiej.

Remont będzie polegał na rozebraniu nawierzchni dróg, chodników a także elementów odwodnienia, a następnie wykonania podbudowy i ułożeniu nowej nawierzchni z masy asfaltowej. Dodatkowo na ulicy Ranoszka wyremontowany zostanie chodnik i studzienki ściekowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Artór26.03.2013 9:06

Cieszyńskiej nie remontujcie, dobra jest.

Gość25.03.2013 21:13

A za kilka miesięcy pierwsze dziury , wiosną kolejne zlecenie i kasa.

Kierowca25.03.2013 15:22

Czy będą trwały i trwały, a przy tym bez odpowiedzialności wykonawcy, za to bardzo tanio czyli drogo, bo za niezbyt długi czas znów je trzeba będzie remontować. Cieszyńska jest w rozsypce choć nie tak dawno była remontowana a potem kilka razy łatana. Łaty lepiej trzymają niż oryginalnu asfalt.