Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 marca 2013

W kwietniu w Jastrzębiu odbędą się targi pracy

W kwietniu w Jastrzębiu odbędą się targi pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza bezrobotnych i pracodawców do udziału w targach pracy, które odbędą się 24 kwietnia w Hali Sportowej "Omega".

Targi będą trwały od godziny 9.00 do godziny 12.00. Pracodawcy, którzy chcieli by wziąźć udział w tym przedsięwzięciu mogą się zgłaszać do 19 kwietnia.

Nie jest to jednak jedyna możliwość znalezienia zajęcia, ponieważ Powiatowy Urząd Pracy realizuje Program Specjalny mający na celu aktywizację osób bezrobotnych do lat 30. W ramach tego programu realizowane są m.in. staże czy refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy 20 000 złotych oraz częściowej refundacji składek ZUS.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
znawcaOdSrodka26.03.2013 1:20

No jaki ten Urzad Pracy jest dobry i hojny