Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 marca 2013

Piesi popełniają coraz mniej wykroczeń

Piesi popełniają coraz mniej wykroczeń
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W weekend jastrzębscy policjanci prowadzili akcję, której celem było ograniczenie zdarzeń z udziałem pieszych. Jak informuje policja, piesi popełniają coraz mniej wykroczeń.

Podczas sobotniej akcji policjanci kontrolowali głównie te miejsca, w których jest duże natężenie ruchu pieszych. Mimo wzmożonego ruchu, względem poprzednich miesięcy, odnotowano znacznie mniej wykroczeń.

- Policjanci odnotowali 35 przypadków przechodzenia przez pieszych w miejscu niedozwolonym. Dla porównania, w lutym było ich 46, natomiast w styczniu 61 - informuje Komenda Policja w Jastrzębiu-Zdroju.

Nie obeszło się jednak bez mandatów i pouczeń. 12 pieszych zostało ukaranych mandatami karnymi. Dodatkowo funkcjonariusze ukarali dwóch kierowców za nieprawidłowe zachowanie względem pieszych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość26.03.2013 17:20

dlatego należy robić akcje kontroli pieszych na przejściach

herjkla26.03.2013 14:08

To nie dobrze, ze coraz mniej wykroczeń, bo jak to państwo POlskie ma funkcjonować bez mandatów? Jak będziecie poruszać się przepisowo to nie będzie zielonej wyspy i cudów, musicie to zrozumieć, ludzie!