Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
27 marca 2013

Zaginione 13-latki znalazły się w Bydgoszczy

Zaginione 13-latki znalazły się w Bydgoszczy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę nad ranem policja odwołała poszukiwanie dwóch trzynastolatek, które zaginęły 19 marca. Dziewczyny odnalazły się w Bydgoszczy.

- Dzięki współpracy jastrzębskich i bydgoskich policjantów, odnaleziono zaginione 13-latki. Jastrzębianki przebywały na terenie miasta Bydgoszcz. Obie umieszczono w tamtejszym pogotowiu opiekuńczym, skąd zostaną odebrane przez rodziców - poinformowała jastrzębska komenda.

Dziewczyny zaginęły 19 marca. Przez tydzień nie nawiązały żadnego kontaktu z bliskimi. Jak informowała policja, jedna z nich wychodząc z domu spakowała do torby najpotrzebniejsze rzeczy. Policja podejrzewała więc zaplanowaną ucieczkę. Na razie nie znane są dokładne przyczyny zniknięcia nastolatek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna w czerni uciekł w drodze do toalety Mężczyzna w czerni uciekł w drodze do toalety

Mężczyzna uciekł w koszuli ze szpitala Mężczyzna uciekł w koszuli ze szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
gostek30.03.2013 8:22

koemntarze na takim poziomie również swiadczą o tym ze zostaliscie zle wychowani, bando nieudaczników

Wiki29.03.2013 13:08

Ucieczka często wydaje się jedynym rozwiązaniem problemu zwłaszcza dla osób w nastoletnim wieku. To nie kwestia problemu wychowawczego,a kwestia tego co nas skłania do ucieczki.

k.28.03.2013 22:49

nie uciekły tylko melanżowały. Żadna z nich nie potrafi liczyć do 10, ale mają nadzieję na fajne życie, moze i mają rację.

jola28.03.2013 16:07

Do którego gimnazjum chodzą te dziewczyny? A może do SP?

Husarian28.03.2013 14:59

Jak sobie wychowasz tak masz....
Nie umieli wychować dzieci to te uciekły,normalnie dobrze wychowane nie uciekają.

bbbb28.03.2013 8:37

Do bbbb, będziesz miał dzieci to zrozumiesz. Możesz nie wiadomo jak wychowywać, a zawsze pojawią się problemy, z którymi zarówno rodzice jak i dzieci nie zawsze potrafią sobie radzić. Teraz to nawet nie mamy o czym dyskutować.

Dżastin Bober27.03.2013 19:24

Szkoda dziewczyn ,przeciez to moje fanki.

Pokaż wszystkie opinie (25)