Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 marca 2013

Małoletni złodzieje zatrzymani przy transporcie łupów

Małoletni złodzieje zatrzymani przy transporcie łupów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja zatrzymała trzech nieletnich mieszkańców naszego miasta podejrzanych o włamanie do garażu. Łupem złodziei padły rzeczy o wartości 1 400 złotych.

Włamanie miało miejsce na początku marca, kiedy to małoletni przestępcy wtargnęli do garażu przy posesji na ulicy Wodzisławskiej. Nastoletni złodzieje zostali zatrzymani przez policjantów w czasie transportu skradzionych łupów. Elektronarzędzia, które ukradli  odzyskano i przekazano właścicielowi. W sprawie 13, 14 i 16-latka wyrok wyda sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Obserwator01.04.2013 21:35

Za takie wyczyny powinni być skazani na prace na rzecz miasta. Teraz bardzo by się przydali przy odśnieżaniu chodników i parkingów. Bardzo łatwo można zorganizować nadzór na ich pracą. Tylko trzeba chcieć i pomyśleć. Oczywiście miasto powinno zapłacić za te prace choć mniej niż gdyby to robiła wynajęta firma. Większość zarobionych pieniędzy musi iść na pokrycie wszystkich kosztów okradzionego. Łącznie z stratami niewymiernymi takimi jak zdenerwowanie, zgłaszanie się na Policję, itp.

Tadek29.03.2013 11:41

Czyżby to znów uczniowie świętego gimnazjum?

Gość28.03.2013 18:51

Na roboty społeczne szczyli, najlepiej przy ich szkole w pomarańczowych kubraczkach w czasie zajęć szkolnych tak by wymiar karty był dotkliwy psychologicznie.

adam28.03.2013 15:56

ta a ja bede płacił na nich

chwdp28.03.2013 14:08

za takie czyny dożywocie