Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
28 marca 2013

Małoletni złodzieje zatrzymani przy transporcie łupów

Małoletni złodzieje zatrzymani przy transporcie łupów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja zatrzymała trzech nieletnich mieszkańców naszego miasta podejrzanych o włamanie do garażu. Łupem złodziei padły rzeczy o wartości 1 400 złotych.

Włamanie miało miejsce na początku marca, kiedy to małoletni przestępcy wtargnęli do garażu przy posesji na ulicy Wodzisławskiej. Nastoletni złodzieje zostali zatrzymani przez policjantów w czasie transportu skradzionych łupów. Elektronarzędzia, które ukradli  odzyskano i przekazano właścicielowi. W sprawie 13, 14 i 16-latka wyrok wyda sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Obserwator01.04.2013 21:35

Za takie wyczyny powinni być skazani na prace na rzecz miasta. Teraz bardzo by się przydali przy odśnieżaniu chodników i parkingów. Bardzo łatwo można zorganizować nadzór na ich pracą. Tylko trzeba chcieć i pomyśleć. Oczywiście miasto powinno zapłacić za te prace choć mniej niż gdyby to robiła wynajęta firma. Większość zarobionych pieniędzy musi iść na pokrycie wszystkich kosztów okradzionego. Łącznie z stratami niewymiernymi takimi jak zdenerwowanie, zgłaszanie się na Policję, itp.

Tadek29.03.2013 11:41

Czyżby to znów uczniowie świętego gimnazjum?

Gość28.03.2013 18:51

Na roboty społeczne szczyli, najlepiej przy ich szkole w pomarańczowych kubraczkach w czasie zajęć szkolnych tak by wymiar karty był dotkliwy psychologicznie.

adam28.03.2013 15:56

ta a ja bede płacił na nich

chwdp28.03.2013 14:08

za takie czyny dożywocie