Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 kwietnia 2013

To były pracowite święta dla służb mundurowych

To były pracowite święta dla służb mundurowych
fot. Przemysław Orzechowski

Strażacy i policjanci przez okres świąt mieli ręce pełne roboty. Przyczyną interwencji były głównie złe warunki atmosferyczne, które nie tylko sprawiały problemy kierowcom - zalegający śnieg i wiatr łamały gałęzie i powalały całe drzewa.

Jastrzębscy strażacy wyjeżdżali kilkanaście razy do powalonych drzew i konarów, które zagrażały bezpieczeństwu. Do takiego zdarzenia doszło m.in. na osiedlu Bogoczowiec, gdzie choinki pod ciężarem śniegu spadły na samochód.

Policja interweniowała m.in. na ulicy Cieszyńskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
MeinKampf02.04.2013 22:24

Spokojnie - tej nocy również porządnie posypie :D

Gość02.04.2013 20:48

Do odśnierzania powinni się zgłosić kibole GKS aby odpracować kary jakie spadły na klub i miasto przez ich pseudo kibicowanie swej ukochanej drużynie.

Gość02.04.2013 14:57

Policja pracowała? Gdzie? Wczoraj na Wielkopolskiej samochody zaparkowane na chodnikach, a jeszcze dodatkowo po dwóch stronach ulicy, tak że dla pieszych i samochodów pozostawało 2 m drogi.

Gość02.04.2013 10:44

rzeczywiście pełne ręce roboty ... brawo trzeba ich odznaczyć medalem za ciężka prace haha to jest ich praca wiec niech pracują a nie się obijają jak to bywa na co dzień !!!!

Gość02.04.2013 10:44

siatkarzy zatrudnić to odśnieżania, niech popracują troszkę bo zaczęli bardzo gwiazdorzyć

Ciekawski02.04.2013 9:46

Piękną mamy zimę tej wiosny