Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
3 kwietnia 2013

JKH GKS Jastrzębie już bez Jirziego Reznara

JKH GKS Jastrzębie już bez Jirziego Reznara
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jiri Reznar w następnym sezonie nie będzie już trenerem JKH GKS Jastrzębiem. Ostatniego dnia marca wygasła umowa jego umowa i nie została wydłużona.

Zarząd klubu na ostatnim posiedzeniu postanowił nie przedłużać umowy z czeskim szkoleniowcem. Jiri Reznar pracował w JKH GKS Jastrzębie 3 lata. Pod jego prowadzeniem hokeiści dwa razy zdobywali 4. miejsce w lidze, a w sezonie 2012/2013 zdobyli Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski.

- Zarząd zdaje sobie sprawę, że tegoroczne sukcesy będą trudne do powtórzenia w sezonie 2013/2014 - informuje zarząd klubu.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość06.04.2013 10:06

Ramon wrzystkiego najlepszego z okazji urodzin :D powodzenia w nastepnym sezonie

Robert05.04.2013 16:58

Zdobył puchar Polski i srebrny medal w lidze....
Co jeszcze miał zdobyc?Puchar interkontynentalny czy co??

Gość04.04.2013 16:17

falo Trener przeniesie się do Tych, i wróci do Jastrzębia na mecz.............

mk04.04.2013 10:50

Może dostał propozycję z Czech albo ze Słowacji? Żaden Czech, który ma tam robotę w Polsce nie będzie pracował, chyba, ze okazjonalnie w p-o.

yhm04.04.2013 10:31

Byłem na hokeju wiele razy. Budżet jeśli będzie taki sam to będzie dobrze. Oby był.
Hokej w Polsce był na dosć przyzwoitym poziomie, ale upadł w latach 90. i potrzeba by było całej machiny o ogólnopolskiej skali, zeby cokolwiek kiedys zmienić. Z siatkówką też było kiepsko,a le udało się. Ale to sport tańszy...

houq03.04.2013 23:28

bez pieniędzy, bez sponsora strategicznego, bez telewizji każdy sport będzie niszowy. Nasza tliga siatkarska też długo długo długo kulała i nie liczyła się w wielkim świecie teraz chwała chłopakom za to, że jesteśmy naprawdę mocną ligą. Yhm rozśmieszasz mnie tym gdy piszesz "budżet pewnie będzie ten sam. W zupełnosci wystarczający." Widac, że nie masz bladego pojęcia o sytuacji finansowej naszych klubów. Aha i tak przy okazji zapraszam na hokej. Wpadnij chocby ino roz...zakochasz się w tej dyscyplinie

houq03.04.2013 23:13

yhm Fakt jest kilka błędów ale proponuje czytac, ze zrozumieniem. Podpowiem ci trochę - Nikt nie czepia się siatkówki lecz polityki finansowej sponsora. Mówisz, że budżet pewnie będzie ten sam. Łatwo powiedziec ale czy znasz budżet przeznaczony na hokej i na siatkówkę. potrafisz nas oświecic tu na tym forum? Zgadzam się, że Polski Hokej się nie liczy na świecie ale to nie znaczy, że należy go zabijac. wręcz przeciwnie powinno sie jemu pomóc. Spójrz dookoła i popatrz na ten Twój przywołany przez ciebie świat - wszędzie graja w hokeja i wszędzie graja w siatkówkę i wszędzie graja w piłkę, tylko nie u nas....pomogłem ci choc troszke? Wiesz o co mi chodzi?

Pokaż wszystkie opinie (24)