Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 kwietnia 2013

Film reżyserki z Jastrzębia w kinie Centrum

Film reżyserki z Jastrzębia w kinie Centrum

Pod koniec marca do kin wszedł nowy film Aleksandry Czanczek pt. "Lalki nie płaczą". Zobaczyć go będzie można także w jastrzębskim kinie Centrum.

Między 12 a 18 kwietnia w Kinie Centrum można zobaczyć film pochodzącej z naszego miasta reżyserki, Aleksandry Czanczek. Jest to brytyjski dramat psychologiczny opowiadający o losie kobiety, która stara się być matką dla swojej córki. Przeszkodą jest jej lęk przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, wyjściem z domu czy miejscami publicznymi. Kobieta ucieka w swojej wyobraźni do bezpiecznego wnętrza domku dla lalek z jej dzieciństwa. Jednak, gdy zabiera w ten wymyślony świat swoją córkę, wszystko wymyka się spod kontroli i odsłania mroczną prawdę z przeszłości.

Bilety na film dostępne będą w cenie 14 zł ulgowy i 16 zł normalny a także w cenie 10 zł w ramach promocji "Tanie Poniedziałki".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smakowity weekend! Food Truck'i pod kinem Centrum Smakowity weekend! Food Truck'i pod kinem Centrum

Już dzisiaj rusza festiwal food trucków Już dzisiaj rusza festiwal food trucków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kinoman07.04.2013 15:43

Tylko, że ja na firmy polskie nie chodzę z powodu ich złego montażu, przyziemnego patrzenia na problemy, niespójności całości, naśladownictwa, widocznego kurzu lub dymu unoszącego się przy większych kadrach, złego dźwięku, itp.
Chodzę na filmy dobre choć niekoniecznie nagrodzone i przesadnie reklamowane.

Gość06.04.2013 18:02

Super i zycze powodzenia !!!

mk05.04.2013 13:08

Polskie kino to kaszana produkowana przez bogatych bezmózgów, dlatego też uważam to co tfurca, że dobrze, ze Polacy w UK działają.

stałyGość04.04.2013 15:26

super!

tfurca04.04.2013 14:38

Bardzo dobrze ze film w Wielkiej Brytanii nakręcony. Większe możliwości, większy szacunek dla twórców i przede wszystkim nie tłamsi się jakiejkolwiek formy kreatywności.