Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 kwietnia 2013

Będzie nowa nawierzchnia na ulicy Kasztanowej

Będzie nowa nawierzchnia na ulicy Kasztanowej
fot. Łukasz Wilczyński / JastrzebieOnline.pl

Jak poinformował Urząd Miasta, ulica Kasztanowa zostanie przebudowana na odcinku od ulicy 1 Maja do ulicy Lipowej. Przetarg został już ogłoszony, a termin składania ofert upływa 23 kwietnia. 

Zakres robót obejmuje rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni i wjazdów, wykonanie nowej konstrukcji jezdni, budowę chodnika oraz przebudowę wjazdów posesyjnych. Oprócz tego wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, a także przebudowane będą oświetlenie uliczne i gazociągi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Gość09.04.2013 8:31

Cieszyńska ma zmienić nazwę na KOALICJI WS i PiS.

SzympansZzoo08.04.2013 23:31

Na cieszyńskiej też by się nowa droga przydała. Tam to jest dziura na dziurze

AA08.04.2013 15:15

Kupiłem mapę Jastrzębie do nawigacji. To najnowsza wersja, dostosowana do warunków w mieście. Świetne są te komunikaty "za 9 dziur skręć w prawo, jedź prosto przez 12 dziur, skręć w lewo, za 3 dziury jesteś u celu".

dzidkaa_aa08.04.2013 8:36

Do mieszkańca
Za takie same, za które odbywają się remonty ul Piłsudskiego, Jana Pawła itp itd. Co to podział jakiś na lepsze czy gorsze? Pewnie, ze drogi główne powinny być remontowane niezwłocznie, ale nie sposób "udawać" że inne drogi nie istnieją i im nie należą się remonty.
Remont kasztanowej miał się odbyć już kilka lat temu, ale był przekładany z roku na rok bo brak pieniędzy. Ja się bardzo z tego cieszę, Tak, głównie dlatego, że mieszkam w tych okolicach i przez nią przejeżdżam oraz przechodzę. Pewnie, gdybym mieszkała na drugim końcu miasta miałabym to gdzieś, ale że nie mieszkam to nie mam.

Dobra rada08.04.2013 8:27

Jest też inny sposób na doprowadzenie do remontu Cieszyńskiej. Mówicie proboszczowi, że ulicą jeżdżą kobiety, które chcą usunąć ciążę. Reakcja będzie szybka, a remont błyskawiczny.

Dobra rada08.04.2013 8:18

Chcecie remontu Cieszyńskiej? Sposób jest prosty, przestanie kupować w pobliskim sklepie należącym do radnego PiS, koledzy nie pozostawią go w biedzie i remont Cieszyńskiej błyskawicznie znajdzie się na pierwszym miejscu planowanych inwestycji. Są potrzeby na które nie żałuje się społecznych pieniędzy.

mieszkaniec07.04.2013 22:35

Kto pokrywa koszty tej inwestycji bardzo chcial bym wiedziec ? I za czyje pieniadze ma byc przebudowa ??

Pokaż wszystkie opinie (20)