Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 kwietnia 2013

Jirzi Reznar poprowadzi teraz czeską drużynę

Jirzi Reznar poprowadzi teraz czeską drużynę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Były trener JKH GKS Jastrzębie, Jirzi Reznar, po wygaśnięciu umowy z klubem poprowadzi czeską drużynę HC Orli Znojmo.

52-letni szkoleniowiec jastrzębskich hokeistów rozstał się z klubem ostatniego dnia marca. Obie strony postanowiły nie komentować decyzji nieprzedłużenia kontraktu. Teraz Jirzi Reznar poprowadzi czeski klub HC Orli Znojmo grający w lidze EBEL (Erste Bank Eishockey Liga).

- Jirzi Reznar jest doświadczonym i cenionym trenerem hokeja. Wierzymy, że w Znojmo będzie mu się wiodło - powiedział prezes klubu Pawel Ohera.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mk08.04.2013 11:52

no i tak jak myślałem, dostał ofertę z Czech, gdzie hokej jest sportem narodowym, trudno, zeby odmówił. A tu już niektórzy wypisywali, ze to sprawka Grodeckiego, hahaha