Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
8 kwietnia 2013

Maskotki zebrane w trakcie finału trafiły do dzieci

Maskotki zebrane w trakcie finału trafiły do dzieciTo tylko część pluszaków. W korytarzu czeka na nich jeszcze kilka worków.
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Maskotki zebrane przez kibiców hokeja, pod koniec meczu JKH GKS Jastrzębia z Comarch Cracovią trafiły do rąk dzieci z ogniska mieszczącego się ulicy Opolskiej.

Akcja zbierania pluszaków nosiła nazwę Teddy Bear Toss. Kibice przynieśli maskotki na ostatnie spotkanie w tym sezonie, w którym drużyna z Jastrzębia walczyła o tytuł mistrza z Comarch Cracovią. Wraz z ostatnią syreną na tafle lodowiska rzucone zostały setki, wszelkiej maści maskotek. Wielu kibiców spośród dwóch tysięcy zgromadzonych na meczu przyniosło ze sobą jakiegoś pluszaka. 

Dziś misie i inne pluszaki przekazane zostały dzieciom z Zespołu Ognisk Wychowawczych w Jastrzębiu-Zdroju. Kilka worków zabawek trafiło w ręce 30 podopiecznych Ogniska z ulicy Opolskiej, w wieku od 4 do 13 lat. Dyrektor tej placówki Izabela Grzybek podziękowała za prezent od kibiców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
adam09.04.2013 8:30

łał podziękowała:)