Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
8 kwietnia 2013

Biegacz KB MOSiR otrzymał powołanie do kadry

Biegacz KB MOSiR otrzymał powołanie do kadry
fot. thejimcox / photoxpress

Na początku kwietnia Sebastian Urbanek został powołany do Kadry Narodowej B Juniorów na rok 2013. Reprezentant KB MOSiR weźmie udział w zgrupowaniu Kadry w Szczyrku.

Sebastian Urbanek został powołany do Kadry Narodowej B Juniorów w biegach przez płotki. Jest on reprezentantem Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. W ubiegłym roku biegacz zajął 4. miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodzików w biegu przez płotki na odległość 300 metrów. Zgrupowanie kadry będzie miało miejsce w Szczyrku między 12 a 20 kwietnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!