Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
8 kwietnia 2013

Jastrzębianie mogą studiować za darmo w Danii

Jastrzębskie Drogowskazy Kariery zachęcają młodych jastrzębian do studiowania poza granicami naszego kraju. Z tej okazji organizują spotkanie informacyjne na temat darmowych studiów w Danii.

Jastrzębskie Drogowskazy Kariery organizują 16 kwietnia spotkanie informacyjne na temat darmowego studiowania w Danii. Odbędzie się w auli Zespołu Szkół nr 6, we wtorek 16 kwietnia o godzinie 12.20. Zaproszenie skierowane jest głównie do maturzystów. 

W trakcie spotkania prezentacji dokonają przedstawiciele VIA University College School of Technology and Business, z Danii który oferuje kierunki studiów z zakresu biznesu, studia techniczne oraz IT. Drugą prezentującą się uczelnią będzie TEKO Design + Business gdzie studenci w zależności od wyboru kierunku uczą się między innymi o projektowaniu mody, zarządzaniu produkcją, logistyce, inżynierii materiałowej, a także o budowaniu świadomość marki, marketingu oraz zarządzaniu powierzchniami handlowymi.

Spotkanie organizowane jest przez JDK i oficjalne biuro zagranicznych uczelni w Polsce eduABROAD.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość09.04.2013 8:30

Przy poziomie oświaty w Jastrzębiu, będą wyróżniającymi się studentami.

bzz08.04.2013 16:30

Brawo! W końcu ktoś mobilizuje do wyjazdu z tego kraju:) Jedźcie, studiujcie za darmo! Wcale trudno nie jest. Trzeba tylko znać angielski i mieć trochę pieniędzy na życie. Zyskujecie wykształcenie i raczej dobrze płatną pracę, bo wątpię, żeby Dania chciała wypuścić ze swojego kraju człowieka wykształconego....