Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
9 kwietnia 2013

25-letni kierowca uciekał przed policją

25-letni kierowca uciekał przed policją
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policja próbowała zatrzymać jadącego z nadmierną prędkością kierowcę Audi A6. Jak się później okazało nie zatrzymał się, bo ciążył na nim wyrok sądu zakazujący mu prowadzenia pojazdów.

W ubiegły weekend na ulicy Świerklańskiej policja chciała zatrzymać do kontroli Audi A6, które poruszało się z nadmierną prędkością. Mimo wyraźnych sygnałów nakazujących zatrzymanie kierowca przyśpieszył i zniknął policjantom z oczu. Funkcjonariuszom udało się jednak ustalić adres zamieszkania właściciela samochodu. Na miejscu okazało się jednak, że mężczyzna zostawił samochód przed domem, po czym zbiegł. Po kilku godzinach sam poszukiwany zgłosił się do komendy. Przyznał się do ucieczki, którą uzasadnił chęcią uniknięcia konsekwencji wynikających z sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, który na nim ciąży.

Mimo samodzielnego zgłoszenia się na policję mieszkaniec powiatu rybnickiego nie uniknie konsekwencji za niezastosowanie się do wyroku sądu grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!