Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 kwietnia 2013

Zagórowski pozostaje na stanowisku prezesa JSW

Zagórowski pozostaje na stanowisku prezesa JSW
fot. Rafał Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wybrała nowego prezesa. Został nim jedyny kandydat na to stanowisko - Jarosław Zagórski.

Decyzją Rady Nadzorczej JSW prezesem pozostanie Jarosław Zagórski, który spółką kieruje od 2007 roku. Jego kolejna trzyletnia kadencja rozpocznie się z dniem odbycia tegorocznego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia. Proces wyboru pozostałych członków zarządu będzie kontynuowany, a 11 kwietnia pracownicy JSW wybiorą swojego przedstawiciela w zarządzie węglowej spółki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
zona gornika12.02.2015 8:07

do Mieszkaniec: gosciu, po jakiego ch*** sie wypowiadasz, skoro z kopalnia masz tyle wspolnego, co przyjazd pod bank kolo niego... sam boisz sie zjechac na dol i robic w takim warunkach jak gornicy. Nie kazdy jest tak malo inteligentny jak Ty, zeby robic za 1000zl i jeszcze lizac tylek szefowi zeby sie utrzymac na stolku... Sa chlopcy i prawdziwi mezczyzni, ktorzy potrafia pracowac w syfie i niebezpieczenstwie, zeby zapewnic swojej rodzinie dobry byt ;]

do Mieszkaniec,gierek 10.04.2013 12:31

A wiesz dlaczego są dobre wyniki finansowe spółki, matołku?!!! Bo jeden człowiek ciężko charuje za dwóch , a co miesiąc zarabia coraz mniej, bo zagórowski obiecał tuskowi (wszystko celowo z małej) załatanie dziury budżetowej kosztem górników JSW.

Mieszkaniec10.04.2013 9:12

Dobry wybór, są dobre wyniki finansowe, prezes nie ulega terrorystom ze związków. A ci co narzekają na ciężką pracę zawsze mogą się zwolnić i znaleźć coś lepszego ;)

RudofilRudofil10.04.2013 8:56

a czemu związkowcy nie wystawili swojego kandydata? Przecież oni najlepiej wiedzą jak zarządzać spółkom.

Gość10.04.2013 7:24

Wytrzebić te hieny-związkowe panie Prezesie i do klatki z nimi niech sobie przypomna jak zjezdżali na dól z dawnymi kolegami

gierek09.04.2013 21:11

Gratulacje Panie Prezesie. Teraz do boju i gonić związkowców.

Luki09.04.2013 16:28

Spójrzcie na to z innej strony.Jarek jest już dotarty, ułożony i zaczyna łapać to wszystko.A przyjdzie nowy i trzeba będzie wszystko tłuc mu na nowo,a jeszcze nowa miotła chce się wykazać,więc ja bym nie dramatyzował,będzie dobrze.

Pokaż wszystkie opinie (14)