Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
10 kwietnia 2013

Na Rybnickiej okradziono samochód. Świadków brak

Na Rybnickiej okradziono samochód. Świadków brak
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek 9 kwietnia na ulicy Rybnickiej doszło do kradzieży. Z zaparkowanego samochodu zostały skradzione rzeczy znajdujące się w środku. Właściciel opuścił auto tylko na chwilę.

Do kradzieży doszło na ulicy Rybnickiej przed sklepem. Z zaparkowanego przed nim Mercedesa Sprintera zostały skradzione rzeczy. 29-letni mieszkaniec jastrzębia opuścił samochód tylko na chwilę, pozostawiając w nim swoje rzeczy.  Nieznany sprawca wybił szybę i zabrał z pojazdu torebkę, kurtkę, telefon komórkowy, nawigację samochodową oraz pieniądze i dokumenty. Straty ocenia się na kilkaset złotych. Policja nadal poszukuje świadków tego zdarzenia.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju przypomina także o środkach ostrożności jakie pozwolą nam uniknąć włamania do samochodu. Z auta warto zabrać ze sobą wartościowe przedmioty bądź schować je tak aby nie były widoczne. Należy upewnić się że drzwi i okna pozostawiamy zamknięte i jeśli posiadamy autoalarm to włączamy go za każdym razem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
lolek11.04.2013 10:38

TO był może bolek i lolek ?

Artór11.04.2013 10:06

Wspomnianych rzeczy szukałbym w uroczych, jasnożółtych apartamentowcach zlokalizowanych nieopodal ulicy rybnickiej. Zamieszkująca tam finansjera często bierze udział w magicznych eventach, podczas których rzeczy niespodziewanie znikają w konsekwencji zmieniając właściciela.

Prawdomowny do zlodzieja10.04.2013 17:39

Mysle, ze na parkingu :)

złodziej do kierofca10.04.2013 11:52

a gdzie często parkujesz?

kierofca10.04.2013 11:18

Ja często zostawiam rzeczy w aucie i jeszcze mi sie nie zdarzyło ze cos zginęło.