Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
10 kwietnia 2013

Na Rybnickiej okradziono samochód. Świadków brak

Na Rybnickiej okradziono samochód. Świadków brak
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek 9 kwietnia na ulicy Rybnickiej doszło do kradzieży. Z zaparkowanego samochodu zostały skradzione rzeczy znajdujące się w środku. Właściciel opuścił auto tylko na chwilę.

Do kradzieży doszło na ulicy Rybnickiej przed sklepem. Z zaparkowanego przed nim Mercedesa Sprintera zostały skradzione rzeczy. 29-letni mieszkaniec jastrzębia opuścił samochód tylko na chwilę, pozostawiając w nim swoje rzeczy.  Nieznany sprawca wybił szybę i zabrał z pojazdu torebkę, kurtkę, telefon komórkowy, nawigację samochodową oraz pieniądze i dokumenty. Straty ocenia się na kilkaset złotych. Policja nadal poszukuje świadków tego zdarzenia.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju przypomina także o środkach ostrożności jakie pozwolą nam uniknąć włamania do samochodu. Z auta warto zabrać ze sobą wartościowe przedmioty bądź schować je tak aby nie były widoczne. Należy upewnić się że drzwi i okna pozostawiamy zamknięte i jeśli posiadamy autoalarm to włączamy go za każdym razem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
lolek11.04.2013 10:38

TO był może bolek i lolek ?

Artór11.04.2013 10:06

Wspomnianych rzeczy szukałbym w uroczych, jasnożółtych apartamentowcach zlokalizowanych nieopodal ulicy rybnickiej. Zamieszkująca tam finansjera często bierze udział w magicznych eventach, podczas których rzeczy niespodziewanie znikają w konsekwencji zmieniając właściciela.

Prawdomowny do zlodzieja10.04.2013 17:39

Mysle, ze na parkingu :)

złodziej do kierofca10.04.2013 11:52

a gdzie często parkujesz?

kierofca10.04.2013 11:18

Ja często zostawiam rzeczy w aucie i jeszcze mi sie nie zdarzyło ze cos zginęło.