Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 kwietnia 2013

JZR z tytułem "Odpowiedzialny Pracodawca"

Jastrzębskie Zakłady Remontowe zostały nagrodzone tytułem "Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2013". Organizatorem programu jest Strefa Gospodarki, dodatku Dziennika Gazety Prawnej.

Program kierowany jest do firm prowadzących swoją działalność na terenie naszego kraju, bez względu na branże w jakiej się specjalizują. Kryterium jakim sprostać musi przedsiębiorstwo starające się o tytuł to m.in. przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, dynamika rozwoju kadry czy społeczna odpowiedzialność biznesu. Otrzymanie tytułu odpowiedzialnego pracodawcy jest gwarantem rzetelności, solidności i wysokiej pozycji rynkowej laureata.

Wśród najlepszych pracodawców czy firm nagrodzonych w poprzednich edycjach programu znajdują się takie przedsiębiorstwa jak: PGE S.A., Allianz czy Lukas Bank.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest praca w spółce górniczej Jest praca w spółce górniczej

Będą podwyżki w spółce górniczej Będą podwyżki w spółce górniczej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!