Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
11 kwietnia 2013

KSU pomoże założyć działalność gospodarczą

W jastrzębskim Urzędzie Miasta rusza Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. W KSU będzie można bezpłatne zasięgnąć informacji i porad.

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca między godziną 8:30, a 12:30 zasięgnąć będzie można porad i informacji u specjalnie przeszkolonego pracownika Krajowego Systemu Usług. Konsultant przeprowadzi chętnych krok po kroku przez poszczególne etapy związane z założeniem firmy. W punkcie konsultacyjnym uzyskać będzie można informacje na temat tego jak się rozliczać, jaką wybrać formę prawną dla firmy. KSU pomoże również w szukaniu finansowania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina? Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina?

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
ble11.04.2013 19:26

powiem jeszcze, że KSU wydaje mi się kolejnym biurokratycznym tworem, pożerającym polski budżet. otwiera się kolejne urzędowe stanowiska, zamiast naprawdę pomagać przedsiębiorcom. co będzie kolejne? Krajowy System Emerytalny, gdzie będzie można się dowiedzieć, że trzeba sobie samemu na emeryturę odłożyć?

ble11.04.2013 19:08

mniej więcej jest tak jak mówi ptaszyn. nasze władze nie mają pomysłu na bezrobocie i wciskają ludziom kit, za który mają wpływ do budżetu i masę załamanych drobnych przedsiębiorców...

ptaszyn11.04.2013 11:01

Założenie firmy, czy konsultant potrzebny? niby do czego. Łatwo założyć i chętnie dają kredyty itp.Wszyscy maja korzyści bo to za takie czy inne dokumenty trzeba płacić i nikogo nie interesuje czy ci się powiedzie i jak zawsze najgorzej wychodzi właściciel firmy,bo wszystko musi spłacić po upadku,, firmy" jak to szumnie się nazywa w dobie wyzysku człowieka przez człowieka.