Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
12 kwietnia 2013

Psy Hajdi i Ares z wizytą w przedszkolu nr 10

Psy Hajdi i Ares z wizytą w przedszkolu nr 10
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

11 kwietnia w przedszkolu publicznym nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju, policjanci przeprowadzili zajęcia dla 4 i 5-latków. Spotkanie nosiło nazwę „Bezpieczne kontakty dzieci z psem” i miało na celu pokazanie dzieciom jak się zachować, gdy na ich drodze pojawi się jakiś nieznany czworonóg.

Policjanci z wydziału prewencji opowiadali przedszkolakom o niebezpieczeństwach, jakie grożą im, jeśli spotkają jakiegoś nieznanego sobie psa. Omawiali gesty, które może sprowokować zwierzę do ataku, a także pokazali bezpieczną pozycję, która uchroni dzieci przed agresywnym zwierzęciem. W spotkaniu udział wzięły także dwa psy policyjne - Ares, który jest psem patrolowo-tropiącym i Hajdi, która wyszukuje materiały wybuchowe. Na koniec spotkania dzieci otrzymały książeczki dotyczące bezpieczeństwa w internecie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość14.04.2013 11:53

A wg Ciebie maił być listonosz?

Gość12.04.2013 10:58

w tytule PSY a na zdjeciu policjant hehe