Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
15 kwietnia 2013

Nastolatek spadł z dachu. Trafił do szpitala

Nastolatek spadł z dachu. Trafił do szpitala
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W weekend, na osiedlu Barbary z dachu na wysokości 4 piętra spadł nastolatek. Z wieloma złamaniami i obrażeniami trafił do szpitala. Zdarzenie szczegółowo wyjaśniane jest przez jastrzębską policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21:00 na ulicy Jasnej. Z dachu jednego z bloków spadł 17-latek. Nie wiadomo czy był to wypadek czy próba samobójcza. Nie ustalono jeszcze z jakiego powodu znajdował się na dachu. Pewne jest to, że nie mieszkał w tym budynku. W jego krwi nie stwierdzono obecności alkoholu. Sprawdzane jest czy nie był pod wpływem innych substancji odurzających.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
do Gość16.04.2013 7:58

gdyby Jarosław "hitler" Kaczyński był premierem, to by młodemu powiedziano, że to bym zamach na przebywających w pobliżu mieszkańców.

MeinKampf15.04.2013 23:52

@Mańek:
pisanie w języku ojczystym sprawuje niektórym problemy, ale trudno.

Mańek15.04.2013 23:23

Jest w szpitalu, ale żyje? Jak by nie żył to też by trafił do szpitala?

gość15.04.2013 23:12

taki wiek, no cóż poradzić, edyne co można zrović to ogrzać blaskiem Słońca Peru, czyli miłosiernym ojcem narodu POlskiego - Donaldem Pierwszym.,

Jerzy15.04.2013 21:02

Wypadki nastolatków zawsze się zdarzały. To bardzo trudny wiek dla rodziców i młodych. Niektórzy młodzi tego nie przeżywają i na zawsze zostają młodymi w pamięci żyjących.
To jest bardzo przykry okres dla rodziców małolatów. A dzieciaki nic z tego nie rozumieją i z głupawym wyrazem twarzy dalej niszczą sobie życie. Konflikty rodzinne doprowadzają do rozpadnięcia się uczuć miłości w rodzinie. Rodzice przez lata mają uraz do swych dzieci. A one sa przekonane, że rodzic jest zawsze przepełniony tylko ślepą miłością.

Gość15.04.2013 20:42

ktoś wie kto to był może inicjały ?

Gruszek15.04.2013 18:30

zdelegalizować czteropiętrowe bloki!

Pokaż wszystkie opinie (19)