Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
15 kwietnia 2013

Nastolatek spadł z dachu. Trafił do szpitala

Nastolatek spadł z dachu. Trafił do szpitala
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W weekend, na osiedlu Barbary z dachu na wysokości 4 piętra spadł nastolatek. Z wieloma złamaniami i obrażeniami trafił do szpitala. Zdarzenie szczegółowo wyjaśniane jest przez jastrzębską policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21:00 na ulicy Jasnej. Z dachu jednego z bloków spadł 17-latek. Nie wiadomo czy był to wypadek czy próba samobójcza. Nie ustalono jeszcze z jakiego powodu znajdował się na dachu. Pewne jest to, że nie mieszkał w tym budynku. W jego krwi nie stwierdzono obecności alkoholu. Sprawdzane jest czy nie był pod wpływem innych substancji odurzających.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
do Gość16.04.2013 7:58

gdyby Jarosław "hitler" Kaczyński był premierem, to by młodemu powiedziano, że to bym zamach na przebywających w pobliżu mieszkańców.

MeinKampf15.04.2013 23:52

@Mańek:
pisanie w języku ojczystym sprawuje niektórym problemy, ale trudno.

Mańek15.04.2013 23:23

Jest w szpitalu, ale żyje? Jak by nie żył to też by trafił do szpitala?

gość15.04.2013 23:12

taki wiek, no cóż poradzić, edyne co można zrović to ogrzać blaskiem Słońca Peru, czyli miłosiernym ojcem narodu POlskiego - Donaldem Pierwszym.,

Jerzy15.04.2013 21:02

Wypadki nastolatków zawsze się zdarzały. To bardzo trudny wiek dla rodziców i młodych. Niektórzy młodzi tego nie przeżywają i na zawsze zostają młodymi w pamięci żyjących.
To jest bardzo przykry okres dla rodziców małolatów. A dzieciaki nic z tego nie rozumieją i z głupawym wyrazem twarzy dalej niszczą sobie życie. Konflikty rodzinne doprowadzają do rozpadnięcia się uczuć miłości w rodzinie. Rodzice przez lata mają uraz do swych dzieci. A one sa przekonane, że rodzic jest zawsze przepełniony tylko ślepą miłością.

Gość15.04.2013 20:42

ktoś wie kto to był może inicjały ?

Gruszek15.04.2013 18:30

zdelegalizować czteropiętrowe bloki!

Pokaż wszystkie opinie (19)